• 01
  • 02
  • 	03
  • 04

Trójmiasto

gdanskTrójmiasto: Gdańsk, Gdynia i Sopot – obowiązkowe miejsca do odwiedzenia podczas wakacji nad Morzem. Turyści znajdą tu wszystko zarówno dla ducha jak i ciała.


Trójmiasto to zespół trzech miast położonych nad Zatoką Gdańską. Ponad 1000-letni Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego, o unikatowych walorach architektonicznych i kulturowych łączy się z najsłynniejszym kurortem i uzdrowiskiem Sopot, który z kolei poprzez nadmorski las sąsiaduje z modernistyczną i nowoczesną Gdynią. Aglomeracje połączone są szybką koleją miejską i dostępną dla turystów wspólną ofertą zakupową, wypoczynkową oraz kulturalną. Trójmiasto jest doskonale połączone ze światem, drogą lądową, powietrzną i wodną, oferuje szereg atrakcji i niepowtarzalny klimat.

Zobacz i odwiedź koniecznie w Trójmieście: Stare Miasto w Gdańsku, Park Oliwski i ZOO w Oliwie, Westerplatte, Krzywy Domek i Molo w Sopocie, Skwer Kościuszki w Gdyni i Oceanarium Gdyńskie, Okręty Muzea: Błyskawica i Dar Pomorza.

 

 

rybactwo i morze.jpg

rybacka brac mierzei

europejski fundusz morski i rybacki.jpg

Rozwój przedsiębiorstwa OW Krakus poprzez powstanie dodatkowe ośrodka Krakus III

Cel operacji:

Rozwój przedsiębiorstwa poprzez budowę ośrodka wypoczynkowego Krakus III, wprowadzenie dodatkowych miejsc noclegowych, utworzenie 2 miejsc pracy.

Beneficjent:

Ośrodek Wypoczynkowy "Krakus I,II" S.C. Andrzej, Grażyna Szczepkowscy

Program Operacyjny „Rybactwo i Morze”


plansza informacyjna PFR poziom

© 2017 KRAKUS. Designed web-domino