• krakus-bryczka
  • krakus 1
  • ośrodek
  • Morze
  • rzeźby

"Krakus I" i "Krakus II" to kompleks dwóch ośrodków, położony w nadmorskim lesie, przedzielony drogą prowadzącą do głównej plaży, oddalonej o jedyne 700 m.

Posiadamy szeroką ofertę wczasową dostosowaną do różnych wymagań naszych klientów. Naszym gościom proponujemy wypoczynek w: całorocznych ogrzewanych domkach typu apartament z własną łazienką i kuchnią, domkach letnich z łazienką i aneksem oraz w pawilonach dwukondygnacyjnych z miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Pokoje w pawilonach posiadają TV, balkony oraz łazienkę z prysznicem. Dla wszystkich naszych gości zapewniamy miejsca parkingowe na ogrodzonym i dozorowanym terenie.

Na terenie ośrodków znajdują się: stołówka, kawiarnia, sklep spożywczy (lipiec-sierpień) i restauracja (lipiec-sierpień).

Ponadto do dyspozycji wczasowiczów oddajemy szereg urządzeń umilających i urozmaicających wczasy: sauna, kort tenisowy, stoły do tenisa stołowego, boisko, bilard, trampolina, mini golf. W obrębie ośrodka jest wypożyczalnia rowerów a także kominek do grilla.


Dla najmłodszych pociech są urządzone place zabaw z piaskownicą i huśtawkami oraz zamknięta sala zabaw dla dzieci.

Na terenie ośrodka Krakus I jest dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu.

Podczas każdego tygodniowego pobytu w okresie 1.07-20.08 dostępne są: animacje i zabawy sportowe dla dzieci (codziennie od poniedziałku do piątku), zabawa z muzyką na żywo dla dzieci i dorosłych, impreza karaoke, przedstawienie artystyczne dla dzieci.

W miesiącach lipiec-sierpień dysponujemy własną wydzieloną plażą przeznaczoną wyłącznie dla gości ośrodka.

Po uprzednim uzgodnieniu możliwy pobyt z zwierzętami.

Ośrodek czynny jest całorocznie. Poza sezonem zapraszamy na weekendy i pobyty jedno i kilkudniowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę imprez okolicznościowych, wesel, szkoleń i konferencji.

Serdecznie zapraszamy. Chwil spędzonych u nas nie da się zapomnieć...

© 2017 KRAKUS. Designed web-domino